Hakkımızda

Akdoğan Isı. bünyesindeki tecrübeli uzman kadrosu ve yetkin saha ekibiyle yangın sistemleri, havalandırma sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, sıhhı tesisat ve su tesisatı alanında hizmet veren köklü ve güvenilir bir firmadır.

Hızla gelişen ve değişen dünyada, Akdoğan Isı dünya standartlarına uygun son teknoloji ürünü en iyi çözümler sunmaktadır. Firmamız bir çok sektörde olduğu gibi çeşitli firmalara yangın sistemleri, havalandırma sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, sıhhı tesisat ve su tesisat sistemleri alanında hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Akdoğan Isı tecrübeli mühendis kadrosu ve uzman saha ekibiyle beraber yangın sistemleri, havalandırma sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, sıhhı tesisat ve su tesisatı standartlarına uygun olarak projelendirme, tasarım, danışmanlık, kurulum, kurulum sonrası servis ve bakım hizmetleri sunar.

Sektöründe öncü firmalardan biri olan Akdoğan Isı. . giderek gelişen vizyonuyla kendi uzmanlık alanı bünyesinde yeni misyonlar yaratmaya devam edecektir.